Eğlence endüstrisi sektörü için en verimli iş platformu ATRAX FUARI’mızda sektör profesyoneli ziyaretçilerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktayız.

Aşağıda verilen bilgiler ışığında fuara ziyaretlerinizi verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç duyacağınız her türlü destek ve sorularınız için tureks@tureksfuar.com.tr adresi ve 0212 570 63 05 numaralı telefonumuzdan Tureks Fuarcılık ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:
Fuar ile ilgili temel bilgilere ATRAX Hakkında bölümünden ulaşabilirsiniz.

KAYIT VE GİRİŞ ÜCRETİ:
ATRAX Fuarı’nı ziyaret etmek için Online Kayıt bölümünden 29 Ocak 2025 tarihine kadar ücretsiz kayıt olup, fuara giriş kartınızı alabilirsiniz. Ayrıca fuar alanına geldiğinizde girişte bulunacak kayıt bankolarında Fuar Giriş Ücreti olan 10 USD  bedel ödeyerek giriş kaydınızı yaptırmanız gerekecektir.

*Sektörel bir fuar olan ATRAX Fuarı’na, 16 yaşından küçük çocukların kesinlikle alınmayacağını önemle hatırlatırız!

ZİYARETÇİ KILAVUZU:
Kayıt yaptırmanızın ardından fuarın yerleşim planı ve katılımcıların alfabetik listesinin yer aldığı ziyaretçi kılavuzunu teslim alarak, verimli bir fuar ziyareti gerçekleştirebilirsiniz.

ULAŞIM:
İstanbul Fuar Merkezi birçok ulaşım olanaklarına sahip bir konumdadır. Otomobil, metro, deniz otobüsü, tren veya uçak ile ulaşım gibi birçok alternatifi değerlendirebilirsiniz. Fuara nasıl ulaşacağınızı fuar alanına ulaşım bölümünden, ayrıca gerek duyacağınız hizmetler için çözüm ortağımız olan seyahat acentemizin bilgilerine Seyahat ve Konaklama bölümünden ulaşabilirsiniz.

TERCÜMAN:
Fuar görüşmelerinizde tercümana ihtiyaç duyacaksanız ziyaretçi hizmetleri yetkililerimizle bağlantı kurmanız halinde gerekli yardımı sunmaktayız..

RESTAURANT VE KAFETERYA HİZMETİ:
Fuar esnasında katılımcılarımızın yiyecek – içecek ihtiyacını karşılayabileceği restaurant ve kafeterya, fuarın fuaye alanında yer almaktadır.

DANIŞMA:
Fuarla ilgili tüm sorularınız için ziyaretçi hizmetleri servisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

PRATİK BİLGİLER

Fuar Tarihleri : 30 Ocak – 01 Şubat 2025
Ziyaret Saatleri: 10.00 – 18.00
Fuar Merkezi : İstanbul Expo Center – Yeşilköy İstanbul /Türkiye
Hall : 2-4-5-6-7-8

Fuar katılımcı bilgileri ve krokiye web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

SORULARINIZ VE DESTEK İÇİN
Ziyaretçi hizmetleri birimimize ulaşabilirsiniz.

visitor@tureksfuar.com.tr

Ezgi Özay
www.tureksfuar.com.tr  / ezgi@tureksfuar.com.tr
Tel : +90 212 570 63 05 / Fax: +90 212 570 63 06