“Yeşil”e Dair Herşey… Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul

log-03log-04log-05 

“Yeşil”e Dair Herşey… Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul

CYF Fuarcılık organizasyonu ve Süsbir desteği ile düzenlenen Eurasia Plant Fair “Yeşil” Endüstrisinin tüm bileşenlerini bir araya getirmeye devam ediyor.

Eurasia Plant Fair, bitki ve peyzaj sektörünün Dünya’ya açılan kapısı, uluslar arası gösterimi, en önemli buluşma noktası ve sektörün tüm bileşenlerinin bir araya gelebildiği “tek ortak çatısı” konumunda. Bu özellikleri ile bir ticari platformdan fazlasını, yalnızca ürün ve hizmet teşhirinden daha ötesini sunuyor.

resim_1 Eurasia Plant Fair, sektör analizini, pazar araştırmasını ve iş birliği fırsatının tam olarak kendisini ifade ediyor. Ayrıca sektörel tartışmaların, akademik panel ve forumların, kurumlar arası diyalogların tamamı için eşsiz bir imkân sunuyor.

Bu nedenle Eurasia Plant Fair sektörün kendisi demektir. Sektördeki her gelişme, her hareket ve yenilik Eurasia Plant Fair’e bakarak analiz edilebilir.

 

%30 REKOR ZİYARETÇİ ARTIŞI… GLOBAL TİCARİ PLATFORM…

resim_2

Eurasia Plant Fair, 2015 yılında ziyaretçi sayısında bir önceki yıla oranla %30 gibi rekor bir artış sağlayarak 53 ülkeden gelen 14.865 ziyaretçiyi ağırlamıştır. 21 ülkeden 319 katılımcının yer aldığı stantları ziyaret eden küresel profesyonellerle oluşan global atmosfer, fuarın ve sektörün geleceğine olan güveni bir kez daha pekiştirmiştir.

Sektörün tüm bileşenlerinin aynı çatı altında bir araya gelebildiği ve ticari yönü kadar artık yıllık olağan buluşma niteliği taşıyan fuar, bir kez daha profesyonellere ev sahipliği yapacak.

 

 

 

resim_3 Farklı üretim bölgelerinden fidanlık ve seraları, tedarikçileri, peyzaj proje ve uygulamacılarını, üretim materyalleri, peyzaj malzemeleri, makine ve ekipmanlar gibi sektörün tamamlayıcı unsurları ile bir arada sunan Eurasia Plant Fair, ülkemiz için olduğu kadar bölgesel olarak ta büyük etkinliğe sahip.

Yeni katılımcılar ve yeni ürünler ile Eurasia Plant Fair / Flower Show Istanbul 24 – 27 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bir kez daha sektöre ev sahipliği yapacak.

2015 yılına ait fuar videoları ve katılımcı / ziyaretçi röportajlarına Youtube’ta “CYF Trade Fairs Inc.” kanalından ulaşılabilirken daha fazla bilgi için www.flowershow.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Notice: WP_List_Util::pluck fonksiyonu hatalı çağırıldı. Girdi dizisinin değerleri ya nesne ya da dizi olmalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 6.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/atraxexpo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5905

Related Posts

15

May
Basın Bültenleri

Atrax Şimdiden Ulaştığı Doluluk ile 2025 Yılı İçin İddialı Geliyor.

  Atrax Şimdiden Ulaştığı Doluluk ile 2025 Yılı İçin İddialı Geliyor. Atrax, eğlence, park ve rekreasyon endüstrisinin önde gelen isimlerini bir araya getirmek üzere 30 Ocak – 1 Şubat 2025 tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar için yılın ilk çeyreği itibariyle iddialı bir başlangıç yapıyor. Bugünün tarihi itibariyle %85 doluluk oranına ulaşan Atrax, sektörün nabzını tutmak için oldukça […]

16

Nis
Basın Bültenleri

Erken Katılım Kampanyası ile Atrax %80 Doluluğa Ulaştı

Erken Katılım Kampanyası ile Atrax %80 Doluluğa Ulaştı Eğlence ve park ekipmanları sektörünün önde gelen fuarı Atrax, erken katılım kampanyasının sunduğu avantajlar ile büyük ilgi gördü. Fuarın stand alanlarının %80’i şimdiden dolmuş durumda. Atrax Fuarı’nın organizatörleri, fuara olan ilginin her geçen gün arttığını ve bu yılki fuarın rekor bir katılıma sahne olacağını öngörüyor. Erken katılım kampanyası ile[…]