“Yeşil”e Dair Herşey… Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul

log-03log-04log-05 

“Yeşil”e Dair Herşey… Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul

CYF Fuarcılık organizasyonu ve Süsbir desteği ile düzenlenen Eurasia Plant Fair “Yeşil” Endüstrisinin tüm bileşenlerini bir araya getirmeye devam ediyor.

Eurasia Plant Fair, bitki ve peyzaj sektörünün Dünya’ya açılan kapısı, uluslar arası gösterimi, en önemli buluşma noktası ve sektörün tüm bileşenlerinin bir araya gelebildiği “tek ortak çatısı” konumunda. Bu özellikleri ile bir ticari platformdan fazlasını, yalnızca ürün ve hizmet teşhirinden daha ötesini sunuyor.

resim_1 Eurasia Plant Fair, sektör analizini, pazar araştırmasını ve iş birliği fırsatının tam olarak kendisini ifade ediyor. Ayrıca sektörel tartışmaların, akademik panel ve forumların, kurumlar arası diyalogların tamamı için eşsiz bir imkân sunuyor.

Bu nedenle Eurasia Plant Fair sektörün kendisi demektir. Sektördeki her gelişme, her hareket ve yenilik Eurasia Plant Fair’e bakarak analiz edilebilir.

 

%30 REKOR ZİYARETÇİ ARTIŞI… GLOBAL TİCARİ PLATFORM…

resim_2

Eurasia Plant Fair, 2015 yılında ziyaretçi sayısında bir önceki yıla oranla %30 gibi rekor bir artış sağlayarak 53 ülkeden gelen 14.865 ziyaretçiyi ağırlamıştır. 21 ülkeden 319 katılımcının yer aldığı stantları ziyaret eden küresel profesyonellerle oluşan global atmosfer, fuarın ve sektörün geleceğine olan güveni bir kez daha pekiştirmiştir.

Sektörün tüm bileşenlerinin aynı çatı altında bir araya gelebildiği ve ticari yönü kadar artık yıllık olağan buluşma niteliği taşıyan fuar, bir kez daha profesyonellere ev sahipliği yapacak.

 

 

 

resim_3 Farklı üretim bölgelerinden fidanlık ve seraları, tedarikçileri, peyzaj proje ve uygulamacılarını, üretim materyalleri, peyzaj malzemeleri, makine ve ekipmanlar gibi sektörün tamamlayıcı unsurları ile bir arada sunan Eurasia Plant Fair, ülkemiz için olduğu kadar bölgesel olarak ta büyük etkinliğe sahip.

Yeni katılımcılar ve yeni ürünler ile Eurasia Plant Fair / Flower Show Istanbul 24 – 27 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bir kez daha sektöre ev sahipliği yapacak.

2015 yılına ait fuar videoları ve katılımcı / ziyaretçi röportajlarına Youtube’ta “CYF Trade Fairs Inc.” kanalından ulaşılabilirken daha fazla bilgi için www.flowershow.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Related Posts

15

Kas
Genel

Eğlence Dünyası İSTANBUL’DA BULUŞUYOR

Dünya ticaretin merkezi İstanbul Fuar Merkezi’nde 12-14 Ocak 2023 tarihlerinde düzenlenecek olan 10. ATRAX Uluslararası Gezi, Parklar, Oyun ve Spor Alanları Endüstrisi Fuarı, Avrupa, Afrika, Balkanlar, Körfez ülkeleri, BDT ve Orta Doğu. Fuar, 3.500’den fazla yabancı ziyaretçi olmak üzere 20.000’in üzerinde sektör profesyonelini ağırladı. ATRAX, 250’nin üzerinde firmanın katılımıyla 30 bin m2’lik alanda gerçekleşecek. 1,5 milyar doları […]

14

Eki
Basın Bültenleri

ATRAX rekreasyon içeriği ile büyümeye devam ediyor.

ATRAX rekreasyon içeriği ile büyümeye devam ediyor. ATRAX 10. yılında 12-14 Ocak 2023 tarihlerinde  İstanbul Fuar merkezinde hall 5-6 ve 7 de gerçekleştirecek. Uluslararası Eğlence, Oyun, Oyun ve Spor Alanları Endüstrisi Fuarı bir kez daha dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlamak için hazırlıklarını sürdürüyor. ATRAX dünya çapında bilinen bir organizasyon olarak dünyanın her[…]