“Yeşil”e Dair Herşey… Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul

log-03log-04log-05 

“Yeşil”e Dair Herşey… Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul

CYF Fuarcılık organizasyonu ve Süsbir desteği ile düzenlenen Eurasia Plant Fair “Yeşil” Endüstrisinin tüm bileşenlerini bir araya getirmeye devam ediyor.

Eurasia Plant Fair, bitki ve peyzaj sektörünün Dünya’ya açılan kapısı, uluslar arası gösterimi, en önemli buluşma noktası ve sektörün tüm bileşenlerinin bir araya gelebildiği “tek ortak çatısı” konumunda. Bu özellikleri ile bir ticari platformdan fazlasını, yalnızca ürün ve hizmet teşhirinden daha ötesini sunuyor.

resim_1 Eurasia Plant Fair, sektör analizini, pazar araştırmasını ve iş birliği fırsatının tam olarak kendisini ifade ediyor. Ayrıca sektörel tartışmaların, akademik panel ve forumların, kurumlar arası diyalogların tamamı için eşsiz bir imkân sunuyor.

Bu nedenle Eurasia Plant Fair sektörün kendisi demektir. Sektördeki her gelişme, her hareket ve yenilik Eurasia Plant Fair’e bakarak analiz edilebilir.

 

%30 REKOR ZİYARETÇİ ARTIŞI… GLOBAL TİCARİ PLATFORM…

resim_2

Eurasia Plant Fair, 2015 yılında ziyaretçi sayısında bir önceki yıla oranla %30 gibi rekor bir artış sağlayarak 53 ülkeden gelen 14.865 ziyaretçiyi ağırlamıştır. 21 ülkeden 319 katılımcının yer aldığı stantları ziyaret eden küresel profesyonellerle oluşan global atmosfer, fuarın ve sektörün geleceğine olan güveni bir kez daha pekiştirmiştir.

Sektörün tüm bileşenlerinin aynı çatı altında bir araya gelebildiği ve ticari yönü kadar artık yıllık olağan buluşma niteliği taşıyan fuar, bir kez daha profesyonellere ev sahipliği yapacak.

 

 

 

resim_3 Farklı üretim bölgelerinden fidanlık ve seraları, tedarikçileri, peyzaj proje ve uygulamacılarını, üretim materyalleri, peyzaj malzemeleri, makine ve ekipmanlar gibi sektörün tamamlayıcı unsurları ile bir arada sunan Eurasia Plant Fair, ülkemiz için olduğu kadar bölgesel olarak ta büyük etkinliğe sahip.

Yeni katılımcılar ve yeni ürünler ile Eurasia Plant Fair / Flower Show Istanbul 24 – 27 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bir kez daha sektöre ev sahipliği yapacak.

2015 yılına ait fuar videoları ve katılımcı / ziyaretçi röportajlarına Youtube’ta “CYF Trade Fairs Inc.” kanalından ulaşılabilirken daha fazla bilgi için www.flowershow.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Notice: WP_List_Util::pluck fonksiyonu hatalı çağırıldı. Girdi dizisinin değerleri ya nesne ya da dizi olmalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 6.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/atraxexpo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5905

Related Posts

22

Ağu
Genel

ATRAX 24 – Çocuk Oyun ve Fiziksel Aktivite Alanları Segmenti Daha Büyük

ATRAX 24 – Çocuk Oyun ve Fiziksel Aktivite Alanları Segmenti Daha Büyük Uluslararası Eğlence, Park, Spor ve Rekreasyon Tesisleri Fuarı ATRAX, sektörün önde gelen global etkinliği olarak sadece yüzlerce ürün ve hizmet sunmakla kalmayıp aynı zamanda daha sağlıklı ve mutlu toplumlar için çözümler sunmaktadır. Çocuk oyun alanları, aktivite ve spor alanları gibi kentsel alanların tasarımı, şu anda […]

28

Tem
Basın Bültenleri

ATRAX 2024 YILININ İLK FUARI  OLARAK %70 BÜYÜMEYLE ZİYARETÇİLERİNİ KARŞILAYACAK

ATRAX 2024 YILININ İLK FUARI  OLARAK %40 BÜYÜMEYLE ZİYARETÇİLERİNİ KARŞILAYACAK Türkiye’nin lider fuarcılık şirketlerinden biri olan Tureks Uluslararası Fuarcılık, eğlence sektörüne canlılık getiren ve her yıl büyüyen Türkiye de sektörün en prestijli etkinliği olan Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı ATRAX 2024’ün düzenlenmesi için hazırlıklarını hızlandırdı. 11-13 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar, İstanbul Fuar Merkezi’nde yerli ve[…]