EĞLENCE VE REKREASYON SEKTÖRÜNÜN PARLAYAN YILDIZLARI ARANIYOR!

Sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek yarışması  “ATRAX STAR Awards  – Eğlence&Rekreasyon Ödülleri”, bu yıl 8. kez organize ediliyor.

Her yıl ATRAX Fuarı kapsamında sektörün en başarılı ürün ve projelerini ödüllendiren yarışma 2022’de büyük bir yenilik ile sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

ATRAX STAR önemli bir ihtiyaca dönüşen eğlence – dinlence alanlarına ve etkinliklere yönelik farkındalık ve gündem oluşturmak bu sayede sektörün gelişimine katkı sağlayarak sektörün daha nitelikli ürün ve hizmetler sunmasına, toplumsal, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda daha fazla değer yaratmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlenmektedir.

Başarılı çalışmaların ön plana çıkarıldığı yarışmada üç farklı kategoride gerçekleşen başvurular, sektörün uzman kişilerinden oluşan jüri tarafından incelenmektedir. Kazananların ödülleri ATRAX Fuarı Gala Gecesi kapsamında düzenlenen Ödül Töreni’nde takdim edilmektedir.

Sektöre hizmet veren kişi ve kurumların katkılarını ön plana çıkartan yeni projeleri teşvik eden ve başarıları yücelten ATRAX STAR Ödülleri, dünya standartlarında etik rekabetin ve rakiplere saygı eşiğinin kapılarını aralamaktadır.

Eğlenceli çalışmalarınızın ve etkinliklerinizin sektöre örnek teşkil etmesini istiyorsanız
ATRAX STAR 2022 – Eğlence &Rekreasyon Ödülleri” yarışmasına sizleri de davet ediyoruz.

 

Ayrıntılı bilgi ve katılım için www.eglenceodulleri.com

ORGANİZASYON
ATRAX STAR Ödülleri Tureks Uluslararası Fuarcılık Tarafından ATRAX Fuarı kapsamında düzenlenmektedir.