İSTANBUL FUAR MERKEZİ ( 5-6-7.Hall ) Atatürk Havalimanı Karşısı Yeşilköy / İSTANBUL

İstanbul Fuar Merkezi fuar alanlarının en büyük avantajlarından birisi ulaşımın son derece kolay olmasıdır. Fuar alanı İstanbul’un en stratejik yerlerinden birinde yapılmıştır.

icon_metro

Metro

Yenikapı – Atatürk Havalimanı metrosunu kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip İstanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.

Marmaray

Anadolu yakasından Marmaray ile Yenikapı istasyonuna gelebilir, aktarma yaparak Yenikapı – Havalimanı Metro bağlantısını ile “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip İstanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.

Metrobus

Avcılar – Söğütlüçeşme Metrobüs hattı ile Ataköy – Şirinevler durağına ulaşıp, Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip İstanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.

IDO Deniz Otobüsleri

Deniz otobüsü hatlarını kullanarak Yenikapı iskelesine ulaşıp, Yenikapı – Atatürk Havalimanı metro hattı ile kolaylıkla İstanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.

 

İETT Otobüsleri

İETT otobüs bağlantılarını kullanarak şehrin pek çok noktasından kolaylıkla Havalimanı Metrosu istasyonlarına ulaşabilir ve “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip İstanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.

Tramvay

Kabataş-Bağcılar Tramvay hattı ile kolaylıkla Havalimanı Metrosuna ulaşabilir “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip İstanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.

Şehirlerarası Otobüs

Türkiye’nin her noktasından Esenler Otogarına ulaşabilir, kolaylıkla Havalimanı Metrosu’na geçebilir ve “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip İstanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.

Hava Yolu

Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasından İstanbul’a her gün düzenlenen binlerce direkt uçuş ile İstanbul Havalimanı’na gelip, her yarım saatte bir kalkan transfer araçları ile İstanbul Fuar Merkezi’ne kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

“İstanbul Havalimanı” ndan Fuara (İFM) nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan çıktığınızda HAVAİST otobüsleri ile hareket ederek Yenibosna/Kuleli durağına gelebilirsiniz. Yenibosna Metro istasyonuna gidip, Havalimanı Metrosu’na geçebilir ve “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip İstanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.