ATRAX FUARI’nda katılımcı olarak yer alacak sektör firmalarımızı organizasyonumuzda ağırlamaktan ayrıca fuar öncesi ve fuarda ihtiyaç duyabilecekleri her türlü desteği sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

Aşağıda verilen bilgiler ışığında fuara hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz, ayrıca ihtiyaç duyacağınız her türlü destek ve sorularınız için tureks@tureksfuar.com.tr adresi ve +90 212 570 63 05 numaralı telefonumuzdan Tureks Fuarcılık ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:
Fuar ile ilgili temel bilgilere ATRAX Hakkında bölümünden ulaşabilirsiniz.

TANITIM:
ATRAX FUARI’nın tanıtım çalışmaları ulusal ve uluslararası alanda sektörel fuarlara katılımla, sektörel – genel reklam ve haber çalışmaları ile desteklenerek gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple firmanızın fuarda gerçekleştireceği her türlü çalışmayı tureks@tureksfuar.com.tr adresine göndermeniz halinde, uygun görülen bilgiler fuar tanıtımı kapsamında basınla paylaşılacaktır.

KAYIT HİZMETİ:
ATRAX Fuarı’nın kayıtlı katılımcıları yaka kartlarıyla alana giriş yapabilir. Fuarın girişinde bulunacak kayıt alanında da kaydınızı yaptırarak giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Online Kayıt bölümünden de bilgilerinizi doldurup, fuar alanında giriş kartlarınızı teslim alabilirsiniz.

DAVETİYELER:
Katılımcı firmaya istenilen adette fuar davetiyesi verilecektir. Firmanızın potansiyel ve aday müşterilerinize göndereceğiniz davetiyeler ile fuara katılım sağlayıp standınızda birçok iş görüşmesi gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

FORMLAR:
Fuar öncesi ve esnasında ihtiyaç duyacağınız her hizmet için Tureks Fuarcılık veya Çözüm Ortaklarına yazılı başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Gereken tüm katılımcı başvuru formu, katalog giriş formu, vize formu, nakliye talep formu, hostes talep formu, temizlik talep formu, ek malzeme talep formu gibi belgelere Bilgi Formları sayfasından ulaşabilirsiniz.

STAND HİZMETLERİ:
Fuarda firmanızın kullanacağı standart ya da özel stant için gerekli olacak tüm destek ve ekstra malzeme kiralama konusunda yapmanız gerekenler stand ve özel stand hizmetleri bölümünde açıklanmıştır.

FUAR KATALOĞU:
Fuar Katalogu, Türkçe ve İngilizce olarak fuar yönetimi tarafından hazırlatılmaktadır. Fuar katılımcılarının iletişim bilgilerine alfabetik sıralama ile ücretsiz yer verilecek katalogda yer almak için Bilgi Formları bölümünde bulunan katalog bilgi formunun doldurularak, Tureks yetkililerine ulaştırılması gerekmektedir. Her firmaya iki adet ücretsiz katalog verilecektir. Arzu eden katılımcı firmalar, Fuar Kataloğuna özel ilan vererek daha çok hedef kitleye ulaşabilirler.

NAKLİYE VE GÜMRÜKLEME:
Fuar süresince katılımcılarımızın konaklama ihtiyacı için Sponsor otelimiz Crowne Plaza | İstanbul Florya özel fiyatları ile sizlere hizmet vermektedir.  Firmanın detaylı bilgisinee Konaklama seçenekleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

KONAKLAMA:
Fuar süresince ziyaretçilerimizin konaklama ihtiyacı için hizmet verecek Sponsor Otelimiz Firmanın detaylı bilgisine ve öneri konaklama listesine Çözüm Ortaklarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

ULAŞIM:
İstanbul Fuar Merkezi birçok ulaşım olanaklarına sahip bir konumdadır. Otomobil, metro, deniz otobüsü, tren veya uçak ile ulaşım gibi birçok alternatifi değerlendirebilirsiniz. Fuara nasıl ulaşacağınızı fuar alanına ulaşım bölümünden ulaşabilirsiniz.

TEMİZLİK:
Fuar alanında katılımcı firmaların temizlik talepleri firmamız tarafından karşılanacaktır. Temizlik talep kaydınızın yapılarak, hizmet verilmesi için Bilgi Formları bölümünden temizlik talep formunu doldurularak, Tureks Ekibine ulaştırması gerekmektedir.

HABERLEŞME:
Fuar alanında kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

STAND GÖREVLİSİ:
Katılımcı firmaların stantlarında görevlendirmek üzere talep edeceği hostes desteği, fuarın çözüm ortağı tarafından karşılanabilmektedir. Hizmet verilmesi için Bilgi Formları bölümünden hostes talep formunu doldurularak, firmaya ulaştırması gerekmektedir.

GÜVENLİK:
Fuar alanında 24 saat güvenlik hizmeti sağlanacaktır. Fuar alanına silahla giriş yapılamayacaktır. Talep halinde ücreti karşılığı stand için güvenlik hizmeti verilebilir.

SİGORTA:
Fuar alanının genel sigortası organizatör Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından yapılmaktadır. Stantların ve ürünlerin ayrı sigortası katılımcıların yükümlülüğündedir.

ÖZEL ETKİNLİK PLANLARI:
Fuar esnasında, fuar alanında firmanızın özel olarak düzenlemek istediği her türlü toplantı, konferans, panel, yemek, ödül töreni, basın toplantısı vs. gibi etkinlikler için Tureks Ekibine önceden bilgi verilmesi zorunludur. Fuar esnasında planlanan tüm etkinlikler Etkinlik Takvimi’nde ve fuarın bültenlerinde duyurularak desteklenecektir. Ayrıca düzenlenecek etkinliğin organizasyonu için talep edilen destekler Tureks Ekibi tarafından sağlanacaktır.

ÖZEL REKLAM HİZMETİ:
Katılımcı firmalarımızın reklam desteği için gerek fuar malzemelerinde gerekse fuar alanı çevresinde reklam verme imkanları bulunmaktadır. Detaylı bilgi için Sponsorluk ve Reklam bölümünü inceleyebilir, ekibimizden fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

FOTOĞRAF VE VİDEO SERVİSİ:
Fuar alanında katılımcı firmaların fotoğraf ve video çekimleri için fuarın çözüm ortağı hizmet verebilmektedir. Talep kaydınızın yapılarak, hizmet verilmesi için Bilgi Formları bölümünden talep formunu doldurularak, Tureks Ekibine ulaştırması gerekmektedir.

RESTAURANT VE KAFETERYA HİZMETİ:
Fuar esnasında katılımcılarımızın yiyecek – içecek ihtiyacını karşılayabileceği restaurant ve kafeterya, fuarın fuaye alanında yer almaktadır.

İLK YARDIM DESTEĞİ:
Fuar alanının önünde acil durumlar için bulundurulacak Ambulans ve sağlık görevlisi, katılımcı ve ziyaretçilerimizin hizmetinde olacaktır.