ATRAX rekreasyon içeriği ile büyümeye devam ediyor.

ATRAX rekreasyon içeriği ile büyümeye devam ediyor.

ATRAX 10. yılında 12-14 Ocak 2023 tarihlerinde  İstanbul Fuar merkezinde hall 5-6 ve 7 de gerçekleştirecek. Uluslararası Eğlence, Oyun, Oyun ve Spor Alanları Endüstrisi Fuarı bir kez daha dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlamak için hazırlıklarını sürdürüyor.

ATRAX dünya çapında bilinen bir organizasyon olarak dünyanın her tarafından ziyaretçi alıyor ve büyük projelere rehber oluyor. Türkiye’nin batının üretim üssü olarak ilerleyen konumunda ülkedeki ihracat artışı fuarlara olan ilgiyi de arttırdı.


Rekreasyon alanları eğlence endüstrisinin önemli bir parçası.!

Hızla büyüyen rekreasyon alanı yatırımlarının ihtiyacı olan her türlü spor ve aktivite tesis ekipmanları bu fuarda görülebilecek. Fuarda eğlence, park, aktivite, oyun, spor tesisi ekipmanları alanlarındaki son gelişmeler ve eğlenceye dair tüm ürün ve hizmetler ile buluşuyor.

ATRAX, 12-14 Ocak 2023 tarihlerinde Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenerek sektörün dünyaya açılan kapısı görevi görüyor.

Daha ilk yılından sektörün dünyadaki önemli fuarları arasına girmeyi başaran ATRAX kapsamını çevre koruma, spor alanları, aktiviteleri ve hizmetleri ile zenginleştirerek eğlence ve rekreasyon sektörünü geniş bir çatı altında buluşturuyor.  Hızla büyüyen sosyal tesis yatırımlarının ihtiyacı olan her türlü spor ve aktivite ekipmanları bu fuarda profesyonel alıcıları ile buluşacak.

Fuarını ziyaretçilerinin belediyeler, sektör temsilcileri, turizm sektörü, alışveriş ve yaşam merkezi yatırımcıları, inşaat ve kamu alıcılarından oluşan ilgili ortak bir potansiyel olduğu gerçeğinden yola çıkarak üçüncü yılında sektörün bir araya geldiği bir platform haline geliyor.

All Comments:

  1. Muserasfer

    14 Ekim 2023

    Отличный материал! Спасибо за ваш труд!

Your Comment:


Notice: WP_List_Util::pluck fonksiyonu hatalı çağırıldı. Girdi dizisinin değerleri ya nesne ya da dizi olmalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 6.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/atraxexpo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5905

Related Posts

21

Kas
Basın Bültenleri

ATRAX 2024: Sektöre Mükemmel Bir Bakış Sunuyor.

  ATRAX 2024: Sektöre Mükemmel Bir Bakış Sunuyor. Tüm Büyük Sektör Oyuncuları Burada Toplanıyor. ATRAX, Eğlence, Park, Spor ve Rekreasyon Tesisleri Uluslararası Fuarı, 11-13 Ocak’ta İstanbul’da yapılacak. Sektöründe Dünyanın en büyük etkinliklerinden biri olan bu fuar, pazarın neredeyse tüm büyük oyuncularını bir araya getiriyor. ATRAX kapsamında eğlence ve oyun alanları, tema parklar, su parkları, havuz ve spa […]

17

Eki
Basın Bültenleri

ATRAX Fuarı 2024, %70 Büyüme ile Hazırlanıyor: Nergis Aslan ile Röportaj

ATRAX Fuarı 2024, %70 Büyüme ile Hazırlanıyor: Nergis Aslan ile Röportaj Türkiye’nin önde gelen uluslararası iş platformlarından biri olan ATRAX Fuarı, 11-13 Ocak 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek ve büyük bir büyüme ile kapılarını açacak. Tureks Uluslararası Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Nergis Aslan, ATRAX Fuarı’nın 2024’teki büyümesi ve genişlemesi hakkında bilgi verdi. ATRAX Fuarı, dünyanın[…]