ATRAX rekreasyon içeriği ile büyümeye devam ediyor.

ATRAX rekreasyon içeriği ile büyümeye devam ediyor.

ATRAX 10. yılında 12-14 Ocak 2023 tarihlerinde  İstanbul Fuar merkezinde hall 5-6 ve 7 de gerçekleştirecek. Uluslararası Eğlence, Oyun, Oyun ve Spor Alanları Endüstrisi Fuarı bir kez daha dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlamak için hazırlıklarını sürdürüyor.

ATRAX dünya çapında bilinen bir organizasyon olarak dünyanın her tarafından ziyaretçi alıyor ve büyük projelere rehber oluyor. Türkiye’nin batının üretim üssü olarak ilerleyen konumunda ülkedeki ihracat artışı fuarlara olan ilgiyi de arttırdı.


Rekreasyon alanları eğlence endüstrisinin önemli bir parçası.!

Hızla büyüyen rekreasyon alanı yatırımlarının ihtiyacı olan her türlü spor ve aktivite tesis ekipmanları bu fuarda görülebilecek. Fuarda eğlence, park, aktivite, oyun, spor tesisi ekipmanları alanlarındaki son gelişmeler ve eğlenceye dair tüm ürün ve hizmetler ile buluşuyor.

ATRAX, 12-14 Ocak 2023 tarihlerinde Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenerek sektörün dünyaya açılan kapısı görevi görüyor.

Daha ilk yılından sektörün dünyadaki önemli fuarları arasına girmeyi başaran ATRAX kapsamını çevre koruma, spor alanları, aktiviteleri ve hizmetleri ile zenginleştirerek eğlence ve rekreasyon sektörünü geniş bir çatı altında buluşturuyor.  Hızla büyüyen sosyal tesis yatırımlarının ihtiyacı olan her türlü spor ve aktivite ekipmanları bu fuarda profesyonel alıcıları ile buluşacak.

Fuarını ziyaretçilerinin belediyeler, sektör temsilcileri, turizm sektörü, alışveriş ve yaşam merkezi yatırımcıları, inşaat ve kamu alıcılarından oluşan ilgili ortak bir potansiyel olduğu gerçeğinden yola çıkarak üçüncü yılında sektörün bir araya geldiği bir platform haline geliyor.

Your Comment:

Related Posts

15

Kas
Genel

Eğlence Dünyası İSTANBUL’DA BULUŞUYOR

Dünya ticaretin merkezi İstanbul Fuar Merkezi’nde 12-14 Ocak 2023 tarihlerinde düzenlenecek olan 10. ATRAX Uluslararası Gezi, Parklar, Oyun ve Spor Alanları Endüstrisi Fuarı, Avrupa, Afrika, Balkanlar, Körfez ülkeleri, BDT ve Orta Doğu. Fuar, 3.500’den fazla yabancı ziyaretçi olmak üzere 20.000’in üzerinde sektör profesyonelini ağırladı. ATRAX, 250’nin üzerinde firmanın katılımıyla 30 bin m2’lik alanda gerçekleşecek. 1,5 milyar doları […]

26

Eyl
Basın Bültenleri

Fuarcılıkta Rota Türkiye’ye çevrilirken, ATRAX iddialı bir fuara hazırlanıyor.

Türkiye’nin alternatif yeni tedarik zinciri arayışlarında öne çıkması fuarcılık sektörüne de ivme kazandırdı. İstanbul’da yapılan ihracat odaklı sektörlere yönelik fuarlar her zamankinden daha fazla ziyaretçi alıyor. Özellikle İstanbul fuarlarına yurtdışı ziyaretçi sayıları rekor derecede arttı.  Avrupa ve yakın ülkeler yanı sıra Güney Amerika, Asya Pasifik ve Afrika ülkelerinden de ziyaretçilerin artık Türkiye’yi tercih etmeye başladığı görülüyor. Tüm[…]