ATRAX rekreasyon içeriği ile büyümeye devam ediyor.

ATRAX rekreasyon içeriği ile büyümeye devam ediyor.

ATRAX 10. yılında 12-14 Ocak 2023 tarihlerinde  İstanbul Fuar merkezinde hall 5-6 ve 7 de gerçekleştirecek. Uluslararası Eğlence, Oyun, Oyun ve Spor Alanları Endüstrisi Fuarı bir kez daha dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlamak için hazırlıklarını sürdürüyor.

ATRAX dünya çapında bilinen bir organizasyon olarak dünyanın her tarafından ziyaretçi alıyor ve büyük projelere rehber oluyor. Türkiye’nin batının üretim üssü olarak ilerleyen konumunda ülkedeki ihracat artışı fuarlara olan ilgiyi de arttırdı.


Rekreasyon alanları eğlence endüstrisinin önemli bir parçası.!

Hızla büyüyen rekreasyon alanı yatırımlarının ihtiyacı olan her türlü spor ve aktivite tesis ekipmanları bu fuarda görülebilecek. Fuarda eğlence, park, aktivite, oyun, spor tesisi ekipmanları alanlarındaki son gelişmeler ve eğlenceye dair tüm ürün ve hizmetler ile buluşuyor.

ATRAX, 12-14 Ocak 2023 tarihlerinde Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenerek sektörün dünyaya açılan kapısı görevi görüyor.

Daha ilk yılından sektörün dünyadaki önemli fuarları arasına girmeyi başaran ATRAX kapsamını çevre koruma, spor alanları, aktiviteleri ve hizmetleri ile zenginleştirerek eğlence ve rekreasyon sektörünü geniş bir çatı altında buluşturuyor.  Hızla büyüyen sosyal tesis yatırımlarının ihtiyacı olan her türlü spor ve aktivite ekipmanları bu fuarda profesyonel alıcıları ile buluşacak.

Fuarını ziyaretçilerinin belediyeler, sektör temsilcileri, turizm sektörü, alışveriş ve yaşam merkezi yatırımcıları, inşaat ve kamu alıcılarından oluşan ilgili ortak bir potansiyel olduğu gerçeğinden yola çıkarak üçüncü yılında sektörün bir araya geldiği bir platform haline geliyor.

Your Comment:


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/atraxexpo/public_html/wp-includes/class-wp-list-util.php on line 170

Related Posts

23

May
Basın Bültenleri

ATRAX FUARI KABINA SIĞMADI. %70 BÜYÜME İLE 2024 FUARINA HAZIRLANIYOR.

ATRAX FUARI KABINA SIĞMADI. %70 BÜYÜME İLE 2024 FUARINA HAZIRLANIYOR. 11-13 Ocak 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Uluslararası ATRAX Fuarı, sektör firmalarını ve alıcılarını 11. kez tüm dünyadan bir araya getirecek. Geçen yıl 3 holde düzenlenen fuar, bu yıl yoğun ilgi ve katılım talebi üzerine 5 hall’e genişletildi. İstanbul Fuar Merkezi’nde geçen yıl 5, […]

24

Şub
Basın Bültenleri

ATRAX GELECEK FUAR TARİHİNİ 11-13 OCAK 2024 OLARAK İLAN ETTİ VE HAZIRLIKLARA BAŞLADI

ATRAX GELECEK FUAR TARİHİNİ 11-13 OCAK 2024 OLARAK İLAN ETTİ VE HAZIRLIKLARA BAŞLADI   ULUSLARARASI ZİYARETÇİSİ VE YARATTIĞI İŞ POTANSİYELİ İLE DEVAMLI BÜYÜYEN, EĞLENCE VE REKREASYON SEKTÖRÜNÜN TÜRKİYE’DEKİ TEK İHTİSAS FUARI ATRAX’IN AVANTAJLI ERKEN KAYIT DÖNEMİ BAŞLADI. Başlangıcından itibaren uluslararası ziyaretçi sayısı ve yarattığı iş potansiyeli ile yukarı doğru büyüme gerçekleştiren ATRAX için erken kayıt dönemi de[…]