ATRAX,10. YIL Fuarı hazırlıklarına tüm konseptini yenileyerek başladı

ATRAX pandemi şartlarının devam ettiği bir dönemde olmasına rağmen oldukça başarılı geçen 2022 Fuarından sonra 2023 Fuarı için tüm görsel konseptini ve içeriğini yenileyerek iddialı bir fuar için çalışmalara başladı.

2-4 Şubat 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan ATRAX 23 –Eğlence, Park, Oyun ve Spor Alanları Endüstrisi Fuarı 10. kez sektörü alıcıları ile buluşturacak

ATRAX FUARI; alanında Türkiye ve çevre ülkelerin tek fuarı olarak, özel sektör, yatırımcılar, kamu otoriteleri ve yerel yönetimler için bireysel ve toplumsal mutluluk, sosyal sürdürülebilirlik, kentsel yaşamın geleceği için anahtar fikir, ürün ve hizmetler sunuyor.

ATRAX Fuarı organizatörü Tureks Uluslararası Fuarcılık Yöneticisi Nergis Aslan ‘10. Yıla hazırlanmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz’

Nergis Aslan ‘2012 yılında başlayan yolculuğumuzda çözüm ortaklarımızla birlikte büyük mesafeler alarak bambaşka noktalara geldik. 10 yılda çok şey oldu. Dünya değişti, oyunun kuralları değişti. Biz hiç seyirci kalmadık, oyunun bir parçası olduk ve değişimlerden gelişmiş, yenilenmiş olarak çıktık. Her sene başarımızı katladık ve katlamaya devam edeceğiz.

2023 Fuarımızda 10. Yılımıza hazırlanırken ATRAX bu süreçte; dünya çapında bilinen bir organizasyon olmayı başarmış ve istikrarlı yükselişine devam etmektedir. Sağlam adımlarla ilerlediğimiz bu yolda bizimle olan yol arkadaşlarımız, katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz ve tüm paydaşlarımızla birlikte büyük oynamaya devam edeceğiz’.

ATRAX Fuarı’nda katılımcılar arasında kıdem sistemine geçişe hazırlanıyor.

ATRAX 10. yılında Dünya çapında bilinen bir organizasyon olmanın sorumluluğu ile hizmet standartlarını arttırmak, altyapısını güçlendirmek üzere çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu amaçla katılımcı firmalar arasında kıdem – öncelik sistemi altyapısı kuruluyor.

Kıdem sisteminde uluslararası çalışmalar örnek alınarak, ülke şartlarına ve fuar sistemine uygun hale getirildi. Katılım yaptığı yıl sayısı, metrekare büyüklüğü ve firmanın global pazarda marka değeri gibi kriterlerle öncelik- kıdem puanı oluşturulmaya başlandı. Bu puanlama baz alınarak fuar alanında yer seçimi yapılmaya başlanacak.

Sistem ilk fuarda uygulamaya başlanıp önümüzdeki yıllarda tam olarak oturtulması planlanıyor

Your Comment:

Related Posts

Basın Bültenleri

ATRAX 2019 Fuar Teması ‘ Mutlu Şehirler’

Bu yıl 14 – 16 Şubat tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Eğlence – Etkinlik, Park – Rekreasyon Fuarı ATRAX’19 da Mutlu Şehirler olarak belirlendi. Bu yıl 9.su gerçekleştirilecek olan ATRAX Fuarı her yıl olduğu gibi binlerce sektör profesyonelini bir araya getirmeye hazırlanıyor. ATRAX Konferansı’nda Bu Yıl “Mutlu Şehirler” Konuşulacak! Sponsorluğunun Polin Waterparks tarafından üstlenildiği ATRAX Konferansı’nın bu […]

Basın Bültenleri

ATRAX’19 Fuar Katılımcıları Netleşiyor!

14 – 16 Şubat tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek  ATRAX’da eğlence ve rekreasyon sektörünün önde gelen firmaları yer alıyor. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen 7. Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı ATRAX,  bu yıl da eğlence ve rekreasyon sektöründen eğlence tesisi yatırımcılarını, oyun ve ekipman üreticilerini, etkinlik organizatörü firmalarını, turistik işletme sahiplerini, belediye, AVM yöneticilerini ve mimarları bir araya getirmeye[…]