Atrax Şimdiden Ulaştığı Doluluk ile 2025 Yılı İçin İddialı Geliyor.

 

Atrax Şimdiden Ulaştığı Doluluk ile 2025 Yılı İçin İddialı Geliyor.

Atrax, eğlence, park ve rekreasyon endüstrisinin önde gelen isimlerini bir araya getirmek üzere

30 Ocak – 1 Şubat 2025 tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar için yılın ilk çeyreği itibariyle iddialı bir başlangıç yapıyor. Bugünün tarihi itibariyle %85 doluluk oranına ulaşan Atrax, sektörün nabzını tutmak için oldukça heyecan verici bir etkinliğe hazırlanıyor.

 

Arttırılmış Gerçeklik ve Genişletilmiş Gerçeklik Trendleri Profesyonel Ziyaretçilerin İlgisine Sunulacak

Eğlence sektörü, dünyayı etkisi altına alan teknolojik trendlere hızlı uyum sağlayarak müşteri deneyimini arttırma noktasında beklentileri karşılamaya devam ediyor. Eğlence deneyiminde etkileşimi arttırmak isteyen eğlence sektörü üreticileri arttırılmış ve genişletilmiş gerçeklik teknolojilerindeki son trendleri ATRAX Fuarında profesyonel ziyaretçilerle buluşturmak için hazırlıklarına devam ediyor. Arttırılmış gerçeklik teknolojileri ile güçlendirilen roller coasterler ile kullanıcıların sanal ortamı en gerçekçi şekilde hissedip macera deneyimleri arttırılırken, spor müsabakaları için geliştirilen arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile müşterilere adeta stadyumun içindelermiş gibi bir atmosfer sağlanacak.

 

ATRAX Yurt Dışı Tanıtım Faaliyetlerine Suudi Arabistan’da Düzenlenen SEA Fuarı İle Devam Etti.

Eğlence sektörünün bölgesindeki en büyük buluşma noktası olan Atrax Fuarı yine eğlence sektöründe Suudi Arabistan’da düzenlenen Saudi Entertainment and Amusement (SEA) Expo’da yerini aldı. Geçtiğimiz Nisan ayında Deal Show (Dubai) için de katılım gösteren Tureks Uluslararası Fuarcılık, ATRAX Fuarının katılımcı ve ziyaretçi hacmini arttırmak amacıyla yurt dışı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Atrax yetkilileri, fuar alanında stantlarını ziyaret eden katılımcı ve ziyaretçi firmalara Atrax fuarının potansiyeli ve sunacağı faydalar hakkında bilgiler verirken aynı zamanda katılımcı firmaları da stantlarında ziyaret ederek fuarın bilinirliliğinin artmasında aktif bir rol oynadılar.

 

Eğlence Sektörünün Bölgedeki En Büyük Buluşması

İstanbul Fuar Merkezi, eğlence sektörünün en büyük buluşması olan Atrax’a ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu yıl 12.si düzenlenecek olan Atrax fuarı, bölgedeki en geniş kapsamlı etkinlik olma özelliği taşıyor. Türkiye ve çevre ülkelerden gelen katılımcılar ve ziyaretçiler, sektördeki en son yenilikleri ve trendleri keşfetmek için Atrax çatısı altında buluşmaya hazırlanıyor.

Atrax Fuarı’nda ziyaretçiler, tema park ekipmanları, sanal ve artırılmış gerçeklik uygulamaları, çocuk oyun alanları, su parkları, spor ekipmanları, oyun salonları, , tematik parklar ve daha birçok alandan yüzlerce firmanın ürün ve hizmetlerini inceleme imkanı bulacaklar. Fuar kapsamında ayrıca sektördeki önemli isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı paneller ve konferanslar düzenlenecek.

 

Atrax’ın Genişleyen Hacmi: Bu Sene 6 Hall’de Daha Fazla Etkinlik, Daha Fazla Katılımcı!

Bu yıl düzenlenecek fuar, geçen seneye göre daha geniş bir alanda ve daha zengin içeriklerle katılımcıları ağırlayacak. 6 farklı salonda gerçekleşecek etkinliklerle, ziyaretçilerine daha kapsamlı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Bu büyümeyle birlikte, sektördeki en yeni trendleri keşfetme ve benzersiz fırsatlarla bağlantı kurma şansı artacak. Atrax fuarının başlıca teması olan eğlence ekipmanlarının yanında havuz, spa ve wellness sektörlerini buluşturan AQUAFUN, peyzaj, bahçe ürünleri, bahçe mobilyaları ve tiny house sektörü için düzenlenen OUTDOOR LIVING, Vending ürünleri,kahve makinaları, yiyecek içecek makinaları sektöründe düzenlenen VENDING SHOW temaları ile fuarın kapsamının arttırılması hedefleniyor.

 

ATRAX Hakkında:

12.Uluslararası Eğlence, Park, Spor ve Rekreasyon Alanları Endüstrisi ATRAX, büyük yatırım gücüne sahip küresel eğlence, atraksiyon ve rekreasyon endüstrisinin Türkiye’deki uluslararası iş platformudur. Kentsel yaşam ve mutluluk vizyonu ile parklar, oyun alanları, eğlence merkezleri, dinlenme alanları, aktivite ve spor alanları gibi kentin rekreasyon ihtiyaçlarına yönelik tesislerin yapımı ve bakımı konusunda tüm ürün, hizmet ve projeleri bir arada sunan ATRAX, ziyaretçilere proje, tasarım, ürün, hizmet ve yatırım süreçlerinde rehberlik eder. 30 Ocak – 1 Şubat 2025 tarihleri arasında dünyanın dört bir yanından şirketler, yeniliklerini ve ürün geliştirmelerini sergilemek için İstanbul Fuar Merkezi’nde bir araya gelecekler.

 

Your Comment:


Notice: WP_List_Util::pluck fonksiyonu hatalı çağırıldı. Girdi dizisinin değerleri ya nesne ya da dizi olmalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 6.2.0 sürümünde eklendi.) in /home/atraxexpo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5905

Related Posts

16

Nis
Basın Bültenleri

Erken Katılım Kampanyası ile Atrax %80 Doluluğa Ulaştı

Erken Katılım Kampanyası ile Atrax %80 Doluluğa Ulaştı Eğlence ve park ekipmanları sektörünün önde gelen fuarı Atrax, erken katılım kampanyasının sunduğu avantajlar ile büyük ilgi gördü. Fuarın stand alanlarının %80’i şimdiden dolmuş durumda. Atrax Fuarı’nın organizatörleri, fuara olan ilginin her geçen gün arttığını ve bu yılki fuarın rekor bir katılıma sahne olacağını öngörüyor. Erken katılım kampanyası ile […]

18

Mar
Basın Bültenleri

ATRAX, 30 Ocak-1 Şubat 2025 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek Gelecek Fuarı İçin Hazırlıklara Başladı

ATRAX, 30 Ocak-1 Şubat 2025 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek Gelecek Fuarı İçin Hazırlıklara Başladı Türkiye’nin eğlence ve rekreasyon sektörünün tek ihtisas fuarı olan ATRAX, uluslararası ziyaretçi ve iş potansiyeli ile sürekli büyümeye devam ediyor. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen ATRAX, önemli bir duyuruyla gelecek fuar tarihini 30 Ocak – 1 Şubat 2025 olarak ilan etti ve hazırlıklara başladı.[…]