EĞLENCELİ İŞLER KONUŞUYORUZ

1-2 ŞUBAT 2018 / ISTANBUL EXPO CENTER 

Tarih boyunca inşa edilen arenalar ve burada yapılan etkinlikler ile yaratılan “eğlence” toplumsal birlik ve beraberlik üzerinde de önemli bir güç oluşturmuştur. Geçmişten günümüze geldiğimiz yıllarda eğlence alanları teknoloji ile sürekli yapılanmış, etkinlikler yaratıcı fikirlerle yeni ufuklar açmış ve “eğlence” sahip olduğu gücü korumuştur.

Aynı zamanda “eğlence” çatısı altında yer alan parklar, rekreasyon alanları, temalı parklar, kültürel-sportif-sanatsal etkinlikler düşünüldüğünde ekonomik, sosyal, kültürel ve turistik anlamda büyük değerler  yaratıldığı yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkmıştır.

Artık bir ihtiyaç olduğu da kabul edilen “eğlence” günümüzde tamamen bir endüstri halini almıştır. Yatırımcılar, üreticiler, tedarikçiler, insan kaynakları, hizmet sağlayıcılar bu endüstrinin önemli paydaşlarıdır. Endüstrinin bütün paydaşları ile bir araya gelerek sektörün bütünsel olarak değerlendirilmesi, yeni fikirlerin ortaya çıkması, yeni iş birliklerinin oluşturulması adına önemlidir.

Bu yıl ATRAX Fuarı kapsamında düzenlenen konferans; sektör liderlerini, akademisyenleri, dernek başkanlarını , başarılı isimleri ve kurum-kuruluş yöneticilerini bir araya getirerek Dünya ve Türkiye’de sektörü değerlendirirken “ilham veren fikirler” sunacak.

Biz eğlenceli işler konuşurken sizleri de bu “ilham veren fikirler”i yakalamak üzere konferans da yerinizi almaya davet ediyoruz.

Tureks Uluslararası Fuarcılık
Organizasyon Komitesi

 

HEDEF KİTLESİ

Sektör Profesyonelleri Organizatörler
Üreticiler Tedarikçiler
İlgili Devlet Kadroları Etkinlik Yöneticileri
Birlikler Etkinlik Mekan Yöneticileri
Belediyeler Parti, Düğün Organizatörleri
Dernekler İşletmeciler
Acentalar Kurumsal Firmalar
Proje Yöneticileri Eğlence ve Dinlenme Merkezi Yöneticileri
Akademisyenler Tema Park, Eğlence Parkları Yöneticileri
Şehir Planlamacıları Otel Yöneticileri
Mimarlar,Peyzaj Mimarları AVM Yöneticileri
Yatırımcılar

 

MİSYONUMUZ

Türkiye’de Eğlence Sektörü’nün bütünsel olarak bir araya gelmesini sağlayarak farkındalık ve gündem oluşturmak bu sayede sektörün gelişimine katkı sağlayarak sektörün daha nitelikli ürün ve hizmetler sunarak toplumsal, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda daha fazla değer yaratmasına katkı sağlamak.

VİZYONUMUZ

Eğlence endüstrisinin öncelikle dünya standartlarına ulaşmasını ve Türkiye’nin dünyada örnek teşkil edecek projelere ev sahipliği yaparak bu büyük endüstriye yön verir konuma gelmesini sağlamak.

kf-sp2018