ATRAKSİYON VE REKREASYON ENDÜSTRİSİ DEV BİR SEKTÖRE DÖNÜŞÜYOR
3-4 ARALIK 2015 / ISTANBUL EXPO CENTER 

Giderek ihtiyaca dönüşen eğlence ve dinlence alanları değişen yaşam koşulları ile birlikte şehir sakinlerinin hayatında artık daha fazla yer tutmakta ve önem kazanmaktadır.

İnsanların sevdikleri ve aileleri ile birlikte geçirdikleri kaliteli zamanlara katkı sağlayarak insan ilişkilerini besleyen ve yaşam konforunu arttıran her türlü ürün ve hizmet gündem oluşturmaktadır.

Bununla birlikte eğlence ve dinlence alanları markalaşma ve tercih edilebililik sürecinde şehirler, oteller, AVMler, tesisler  vb. için önemli bir belirleyici kriter olarak ön plana çıkmaktadır.

İhtiyaçlara bağlı olarak giderek daha hızlı gelişim gösteren Eğlence ve Rekreasyon  endüstrisinin ekonomik, sosyal, kültürel, turizm ve eğitim açısından katkılarıda aynı doğrultuda artış göstermeye devam etmektedir.

Dev bir sektöre dönüşen Eğlence ve Rekreasyon  endüstrisinin ürün ve  hizmet sunduğu geniş yelpazede bütünsel olarak değerlendirilmesini sağlamak amacıyla üretici, devlet, akademik kurumlar, dernek,birlik,  turizm acentaları, ürün ve hizmet alıcıları (belediye, otel vb.) panel kapsamında bir araya gelecektir. Panel çerçevesinde Eğlence ve Rekreasyon alanlarının önemi, sektörün şu anki durum analizi, geleceği, beklenti ve ihtiyaçları, dünya standartlarına ulaşması için yapılması gerekenler konunun uzmanları tarafından paylaşılacaktır.

ATRAX Fuarı kapsamında düzenlenecek bu büyük buluşmada sizi de yerinizi almaya davet ediyoruz.

Tureks Uluslararası Fuarcılık
Organizasyon Komitesi

 HEDEF KİTLESİ

Sektör Profesyonelleri Acentalar
Üreticiler Proje Yöneticileri
İlgili Devlet Kadroları Akademisyenler
Birlikler Şehir Planlamacıları
Belediyeler Mimarlar,Peyzaj Mimarları
Otel Yöneticileri Yatırımcılar
AVM Yöneticileri Eğlence ve Dinlenme Merkezi Yöneticileri
Dernekler Tema Park, Eğlence Parkları Yöneticileri

 

MİSYONUMUZ
Önemli bir ihtiyaca dönüşen eğlence ve dinlence alanlarına yönelik farkındalık ve gündem oluşturmak bu sayede sektörün gelişimine katkı sağlayarak sektörün daha nitelikli ürün ve hizmetler sunarak toplumsal, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda daha fazla değer yaratmasına katkı sağlamak .

VİZYONUMUZ
Türkiye’de Eğlence ve Rekreasyon endüstrisinin öncelikle dünya standartlarına ulaşmasını ve Türkiye’nin dünyada örnek teşkil edecek projelere ev sahipliği yaparak bu büyük endüstriye yön verir konuma gelmesini sağlamak.